ΕΛΛΑΣ Trackmania Team
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Το forum της ομάδας στο Trackmania με όνομα ΕΛΛΑΣ
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 What's going on ?

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
old_boy

old_boy


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Points : 71
Reputation : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 11/12/2011
Τόπος : Πάτρα city

What's going on ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: What's going on ?   What's going on ? EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 9:02 am

Εδώ και αρκετό διάστημα γίνεται κάτι που δεν μπορώ να καταλάβω...
Από εκεί που είχαμε μια καλή και δεμένη ομάδα και έναν πολύ καλό server με κόσμο να παίζει όλη τη μέρα,
ξαφνικά, μετά τη διακοπή του server, χάθηκε η μπάλα...
Μπάινω καθημερινά 1-2 φορές στο server και άλλες τόσες και παραπάνω στο forum αλλά είναι σαν να είμαι μόνος μου...
Στο server πετυχαίνω το Speedos και το Scre4m και μια φορά τη 'βδομάδα ίσως πάρει το μάτι μου και κάποιο άλλο μέλος.
Από παίχτες άλλως ομάδων ούτε λόγος, αλλά αν δεν μπαίνουμε εμείς, θα μπούνε οι άλλοι ???
Δεν επιτίθεμαι σε όσους δεν παίζουν, δικαίωμα τους, δεν θα τους κάνω εγώ κουμάντο αλλά με την κατάσταση που επικρατεί δεν
μπορούμε να λεγόμαστε ομάδα.

Θα ήθελα να ακούσω απόψεις επι του θέματος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.foreseto.gr
!Leo

!Leo


Αριθμός μηνυμάτων : 90
Points : 117
Reputation : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2011
Τόπος : sweden

What's going on ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: What's going on ?   What's going on ? EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 10:44 am

pano egw prin apo dyo vdomades eimoun sinexeia mesa(me to kodiko tou lex)..... meta emfanistike to problima me to internet so pc m kai de mporw na mpenw...... de 3erw ti simveni kai de mporw na to ftia3w....kai afti ti stigmi p grafw eimai se ena filo m..... elpizw na min to dialisoume.....tha 3anadokimasw na ftia3o to internet kai oti gini gini.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
old_boy

old_boy


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Points : 71
Reputation : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 11/12/2011
Τόπος : Πάτρα city

What's going on ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: What's going on ?   What's going on ? EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 3:10 pm

Λέο δεν είναι προσωπικό απέναντι σε κανένα μέλος. Απλά πιστεύω ότι αν δεν βοηθήσουμε λίγο την κατάσταση θα έχουμε και χειρότερη εξέλιξη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.foreseto.gr
Scre4m

Scre4m


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Points : 61
Reputation : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2011
Ηλικία : 29
Τόπος : Θεσσαλονίκη

What's going on ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: What's going on ?   What's going on ? EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 4:26 am

Παιδιά όντως και εγώ αυτό ήθελα να πω και με πρόλαβε ο Old boy χαθήκαμε για τα καλά και νόμιζα θα διαλυθούμε αλλά τώρα μου φαίνετε ότι προς εκεί πάει η κατάσταση και δεν το θέλω γιατί μια χαρά περνούσα και δεν θέλω να διαλυθούμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
speedy gonzalex
Admin
Admin
speedy gonzalex


Αριθμός μηνυμάτων : 83
Points : 10000084
Reputation : 10004
Ημερομηνία εγγραφής : 26/11/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Σερρες

What's going on ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: What's going on ?   What's going on ? EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 11:25 am

παιδες δεν καταρρεουμε...ηρεμηστε...
ως γνωστο εμενα εχει καει ο σκληρος κ αποτι μου ειπε ο αδελφος μοθ απ τον οποιο παρηγγειλα αλλον θα αργησει λιγο να μου τον στειλει...
με το λαπτοπ δεν παιζει το τρακμανια αλλο...
εξισου εχω αναφερει κ στο παρελθον οτι στεινω μαγαζι κ ειμαι συνεχως σε τρεξιμο...
οκ,,,επιπλεον ειναι κ γυναικα στην μεση κ αποτι καταλαβενετε εχω πολυ λιγο ελευθερο χρονο...ευχομε να κανετε λιγο υπομονη ακομα μεχρι να επιστρεψουμε λεξ κ γω...
γιατι οπως ειπατε κ παραπανω ειμασταν κ ειμαστε τεαμ κ δεν θελουμε να χαθει αυτο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Diavolaki

Diavolaki


Αριθμός μηνυμάτων : 28
Points : 35
Reputation : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 12/01/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Θεσσαλονίκη

What's going on ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: What's going on ?   What's going on ? EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 12:35 pm

Paides kai egw edw eimai den xathika.. den tha pw oti mpeno kathe mera gt tha einai psema alla einai kai i real life pou yparxei (aravoniasmenos, magazi).otan mpenw den etyxe na petixw kapion. elpizw na mazeutoume ksana kai na vriskomaste kai ligo ston server.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
What's going on ?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΕΛΛΑΣ Trackmania Team :: FreeZone ΕΛΛΑΣ.Very.Short.LoL-
Μετάβαση σε: